Hej :)

Dzisiaj chciałam pochwalić się spełnieniem mojego marzenia :)

IMG_3836-001

Od dawna chciałam przeczytać i mieć własne egzemplarze cyklu o Tudorach :) Cały cykl składa się z 5 książek (3 pierwsze w czasie panowania Henryka VIII, a pozostałe czas po jego panowaniu).  Książki ułożyłam w kolejności, która odzwierciedla chronologię wydarzeń, a nie tak jak zostały wydawane, gdyż autorka nie pisała ich zgodnie z kolejnością wydarzeń. Na pewno będę chciała w przyszłości uzbierać całą kolekcję książek Philippy Gregory, bo to jedyna autorka, która jest w stanie mnie zaciekawić książkami historycznymi (historii nienawidzę i nigdy bym się nie posądziła o to, że przeczytam takie książki). Oznacza to tylko, że autorka opisuje wszystko w swoich powieściach w sposób na prawdę ciekawy!

IMG_3839-001

Książki są według mnie ślicznie wydane i nawet na półce wyglądają imponująco i przyciągają wzrok, że aż chce się je chwycić i oddać się lekturze :) Pierwszą i Trzecią część kupiłam w Empiku, a pozostałe w dyskoncie książkowym Aros- zamówione na allegro i wyszło mi o ok.45zł taniej niż jakbym wszystkie kupiła w księgarni!

IMG_3841-001

Na pewno pojawią się recenzję, ale muszę poczekać na swoją kolejkę ;) Mam już stosik książek do przeczytania, który na blogu pojawi się jutro :)

Po weekendzie recenzja książki, która zawładnęła moim sercem i doskonale spędziła przy niej czas :)

Pozdrawiam

Mole w książkach :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.