Witajcie!

 

Z tygodniowym opóźnieniem, ale jest ;) Nowa książka z kolekcji Historie Prawdziwe. Myślę, że jeśli jeszcze jej nie macie to spokojnie dostaniecie ją w kioskach, bo u mnie jeszcze są w paru miejscach. Jeżeli Wam się nie uda, a macie ochotę sięgnąć po tą książkę to zapraszam do zakładki Wymienię/ Sprzedam, którą znajdziecie po prawej stronie. Tam znajdziecie tą książkę, którą możecie kupić lub wymienić się ze mną na coś innego :)

Tym razem:

Teresa Fortis„Zew pustyni”

 

IMG_4899

 

IMG_4900

 

„Młoda Europejka zostaje zatrudniona w arabskich liniach lotniczych. Marzy o przygodzie i zarabianiu pieniędzy, lecz nawet nie przypuszcza, co ją w tej pracy czeka ani jak wygląda życie kobiety w arabskim kraju. Baza lotnicza w Dżuddzie jest jak największy harem świata- ponad dwa tysiące kobiet różnych narodowości, otoczonych murami i pilnowanych niemal na każdym kroku. Tu kobiety nie mają żadnych praw- pogardza się nimi i ceni tylko ze względu na piękne ciało, a jednocześnie zdobywa się je, rozpieszcza obdarowując drogimi prezentami i nakłania do prostytucji.

  • Czy Teresa odnajdzie się w świecie tak bardzo innym od tego w którym się wychowała> Jaką cenę za to zapłaci?
  • Czego nauczyło ją pięć lat w Arabii Saudyjskiej?”

 

Książkę przeczytałam już jakiś czas temu, więc recenzja na pewno niebawem się pojawi. A już za tydzień kolejny tom i będzie to:

Sophie Walker„Nieprzeciętna Grace”

 

Pozdrawiam!

Mole w książkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.