Witajcie!

 

Niejednokrotnie pisałam, że gdybym miała wybrać jednego autora, którego książki mogłabym czytać do końca życia zdecydowanie i bez wahania powiedziałabym Harlan Coben! Dla mnie to absolutny mistrz , mam wszystkie jego książki w swojej kolekcji i moją miłością do jego twórczości zaraziłam moją mamę na tyle, że jak tylko dostaje nową książkę to wszystkie inne rzuca w kąt ;)

 

Tytuł: 6 lat później

Autor: Harlan Coben

Stron: 463

Wydawnictwo: Albatros

IMG_4920-001

„Minęło sześć lat od kiedy Jake Fisher stał w białym wiejskim kościółku i patrzył jak Natalie, miłość jego życia, wychodzi za innego mężczyznę. Przez sześć lat dotrzymywał obietnicy, jaką wymogła na nim Natalie: że zostawi ją i jej męża Todda w spokoju i nie będzie próbował nawiązać z nią kontaktu. Jednak przez tych sześć lat jego uczucia do niej nie wygasły. Jake wciąż myśli o swojej ukochanej i cudownych chwilach jakie spędzili razem w ośrodku pracy twórczej w Vermoncie. Nie może zrozumieć jej nieoczekiwanej decyzji, ani pogodzić się z jej utratą. Tak więc gdy przypadkiem natrafia w internecie na nekrolog Todda, nie może się powstrzymać i biegnie na jego pogrzeb. Tam czeka go największa niespodzianka w jego życiu.? Jake odkrywa wiele niepokojących faktów związanych z jego ukochaną Natalie, a także dowiaduje się czegoś o sobie samym. Te fakty są tak dziwne, że chwilami Jake wątpi w swoje zdrowe zmysły, a swoimi upartymi poszukiwaniami najwyraźniej budzi upiory przeszłości, gdyż nagle jego życie jest poważnie zagrożone…”

Jak zwykle nie zdradzę Wam szczegółów tej historii, ale MUSICIE ją przeczytać! FANTASTYCZNA, fenomenalnie skonstruowana historia.

Zapewniam Was, że nie będziecie się nudzić! Fabuła naszpikowana jest niespodziankami, napięciami i intrygami. Akcja książki nie pozwala ani na chwilę wytchnąć.

Jednocześnie Harlan Coben zawsze sprawia, że relaksuję się przy jego książkach niesamowicie. Nie muszę wspominać, że książka została przeczytana zaraz po zakupie w parę godzin?

Podobnie jak w przypadku Dana Browna wiele osób uważa, że Coben „leci na schemacie”, ale to jest jedyny autor, który jest w stanie mnie zaskoczyć.  Czytamy historię i z biegiem stron staramy się rozwiązać zagadkę, a kiedy wydaje nam się, że wszystko jest już jasne i oczywiste to na paru ostatnich stronach książki wszystko zmienia się tak diametralnie, że okazuje się że nic nie wiemy ;) UWIELBIAM TO! Coben jest absolutnym mistrzem w tym gatunku książek.

Jeżeli jest jeszcze ktokolwiek, kto nie czytał jego książek serdecznie polecam to zmienić!

Jedynym minusem twórczości Harlana, który pojawi się i u mnie i u mojej mamy jest to, że po takiej lekturze długo nie można zabrać się za inną książkę, która choć odrobinę zainteresowałaby Nas tak jak Coben :)

Niedługo na pewno sięgnę znowu po całą kolekcję jego książek i przeczytam jeszcze nie raz :)

Absolutnie:

Moja ocena:

10/10

 

Czy ktoś tak jak ja już nie może doczekać się kolejnej książki? :D Najnowsza „Tęsknię za Tobą” też już za mną i recenzja już niebawem! 

Pozdrawiam! 

Mole w książkach

Komentarze na temat “Harlan Coben – Sześć lat później

  1. Gratulacje!Zostałaś nominowana do LBA TAG , więcej info na moim blogu:
    razemzksiazka.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.