Witajcie!

 

Wczoraj wieczorem udało mi się kupić kolejny tom – już 14! Tym razem znowu książka Cathy Glass. Miałam już okazję ją przeczytać, ale mimo wszystko kupiłam, bo jak zapewne wiecie uwielbiam książki tej autorki.

 

Cathy Glass” Nie płacz kochanie” 

 

IMG_4721

IMG_4722

 

„Harrison jest uroczym maleństwem i gdy Cathy Glass, poproszona o zaopiekowanie się porzuconym noworodkiem, zabiera go ze szpitala zaledwie dzień po jego narodzinach, jest podekscytowana, ale i przerażona czekającymi ją obowiązkami. Nie może przy tym zrozumieć decyzji matki dziecka. Kiedy jednak w domu ogląda ubranka przygotowane przez matkę dla chłopczyka i czyta dołączony do nich list, odkrywa, że kobieta nie chciała oddać synka… „

  • Jakie okoliczności zmusiły matkę chłopca do podjęcia dramatycznej decyzji? 
  • Dlaczego narodziny Harrisona są tak pilnie strzeżoną tajemnicą, że nawet opieka społeczna nie ma wszystkich informacji na jego temat? 
  • Czy Cathy poradzi sobie z maleństwem? 

 

Książkę bardzo Wam polecam, mimo, że przeczytałam ją już ponad rok temu to nadal doskonale ją pamiętam :)

 

Kolejny tom za 2 tygodnie, a w nim:

Irene Spencer„Żona mormona” 

Niestety ja nie bardzo cieszę się z nadchodzącego tomu, bo po przeczytaniu „Krwawy kult” , który męczył mnie niemiłosiernie i był okropnie zagmatwany i nudny, miałam jedynie poczucie zmarnowanego czasu i nie jestem pewna czy chcę sięgnąć po ” Żonę Mormona”…

 

Pozdrawiam!

Mole w książkach.

2 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 14! do kupienia w kioskach

  1. Piękna książka. Nie kupowałam tomu 14, ponieważ mam pod serią pisane przez życie. Zakończenie mni e pozytywnie zaskoczyło :)

    • Ja też miałam tą książkę wcześniej, ale w rezultacie sprzedałam wcześniejszy egzemplarz i kupiłam ten, bo chciałam mieć pełną kolekcję :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.