Witajcie!

 

Na pewno osoby, które kolekcjonują serię Historii Prawdziwych,  i nie dostały jeszcze swoich przesyłek są ciekawe jaki jest kolejny tom i co pojawi się za 2 tygodnie :)

 

Tom 17 to:

Leah Chishugi„Ucieczka z raju”

IMG_4799

 

IMG_4800

 

„Przejmująca opowieść młodej, odważnej kobiety, która bardzo wiele przeszła, doświadczyła strachu, bólu i cierpienia. Gdyby nie miłość do męża i synka, Leah podzieliłaby straszny los tysięcy kobiet, mężczyzn i dzieci- ofiar ludobójstwa w Rwandzie. Mimo wszystko udało się jej uniknąć tragicznego losu i uciec od śmierci. Powzięła wtedy pewne postanowienie… 

  • Jak Leah udało się wyrwać z nieludzkiego świata?
  • W jaki sposób przeżycie ludobójstwa ją zmieniło?
  • Czy wyniesiony z tamtego czasu uraz pozwoli jej jeszcze normalnie żyć? „

 

Jestem ciekawa tej książki i na pewno niebawem po nią sięgnę :)

Kolejny tom już za 2 tygodnie i będzie to:

Torey L. Hayden„Porzucona” , czyli dalszy ciąg losów Sheilii z wcześniejszego tomu pt. „Dziecko”. Bardzo się cieszę, bo zawsze jestem ciekawa jak potoczyły się dalsze losy dzieci, których dzieciństwo nie było łatwe i zawsze mam nadzieję, że ich życie jakoś się szczęśliwie ułożyło.

 

Pozdrawiam

Mole w książkach

2 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 17! do kupienia w kioskach

  1. Na początku przyszłego tygodnia dostanę przesyłkę z tomami 16 i 17, ale odkąd, kilka dni temu, dowiedziałam się, że kolejnym tomem będzie kontynuacja historii Sheili to tylko na tę książkę czekam.

    Swoją drogą patrząc na listę dostępnych do tej pory książek, to można spodziewać się, że tom 19 należeć będzie do Cathy Glass. Czekam z niecierpliwością na jej książki, bo to niesamowita kobieta, która nie dość, że robi wspaniałe rzeczy, to jeszcze rewelacyjnie pisze :)

    • Zgadzam się w 100% też uwielbiam książki Cathy Glass i uważam, że na prawdę ma talent i niebywale przedstawia wszystkie nawet te bardzo trudne historie jak np „Skrzywdzona”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.