Witajcie!

 

Zupełnie wyleciało mi z głowy, że minął już czas kiedy nowa książka z cyklu Historie Prawdziwe miała pojawić się w kioskach. Obawiałam się, że praktycznie tydzień po jej pojawieniu się w kioskach już jej nie dostanę, ale na szczęście się udało :)

 

Tom 18 to:

Torey L. Hayden„Porzucona”

 

IMG_4833

 

IMG_4835

 

„Po raz pierwszy w Polsce ukazuje się kontynuacja bestsellerowej książki „Dziecko”- historii Sheili, która została przez matkę porzucona na autostradzie. Minęło siedem lat. Sheila jest buntowniczo nastawioną nastolatką i nie pamięta prawie nic z tamtych wydarzeń, które tak bardzo odmieniły jej życie. A może tylko nie chce pamiętać? Cały czas zmaga się z mrocznoą przeszłością. Obsesyjnie poszukując miłości i odpowiedzi na dręczące ją pytania, potrafi złamać wszelkie reguły. Wzruszająca opowieść o prawdziwej przyjaźni, potrzebie miłości i poszukiwaniu akceptacji. 

 • Co wydarzyło się w życiu Sheili w ciągu tych siedmiu lat?
 • Czy dziewczyna upora się w końcu z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa i wyjdzie na prostą?
 • W jaki sposób pomaga jej w tym „Mały Książę””?

 

Bardzo jestem ciekawa tej książki i nie mogę się doczekać, żeby dowiedzieć się jak potoczyły się losy Sheili :)

 

A już w środę kolejny tom i będzie to:

Sarah Jones„Pozwól mi odejść”

 

Pozdrawiam

Mole w książkach

8 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 18! do kupienia w kioskach

 1. Strasznie Ci zazdroszczę, że masz już tę książkę w domu – ja muszę czekać na przesyłkę ;)

  • A ja muszę poczekać na „kolej” tej książki ;) Ostatnio miałam trochę mniej czasu i nadrabiam zaległości, a największy motywator to książka, którą bardzo chce się przeczytać ;)

 2. Ja nie mam problemu nawet jak zapomnę że kolejny to do kupienia. Poprosiłam Pana w kiosku by mi odkładał i jak jadę na kontrolę to odbieram kolejny tom a czasem dwa.

  • Ja nie mam potrzeby odkładania, bo mam wrażenie że tylko ja kupuje te książki w tym kiosku i nawet jak spóźnię się tydzień to książka i tak tam leży :)

 3. Wczoraj dorwałam ostatni egzemplarz w kiosku , ciesze się, że jest dalszy ciąg losów Sheili

 4. Niestety nie udało mi się znaleźć tej książki w moim mieście, dlatego też z niecierpliwością będę oczekiwać na recenzję. Pozdrowienia :)

  • Na pewno dorwiesz ją na allegro jeśli chcesz mieć pełną kolekcję, a recenzja będzie jak tylko ją przeczytam, więc zapraszam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.