Witajcie!

Ten tydzień zleciał mi jak szalony dlatego z małym opóźnieniem, ale jest! Nowa książka Hachette od środy dostępna w kioskach.  Kolejna książka której nie mogłam się doczekać, a to ze względu na fantastyczną autorkę:

Cathy Glass„Nikomu nie powiem”

 

IMG_5167

 

IMG_5169

 

” Po miesiącu ciągłych przeprowadzek siedmioletni Reece trafia do Cathy, ponieważ wcześniej już czworo kolejnych opiekunów nie poradziło sobie z jego buntowniczym zachowaniem. Cathy, która ma doświadczenie w prowadzeniu rodziny zastępczej i jest znana z dobrego podejścia do trudnych dzieci, przyjmuje Reece’a pod swój dach, choć o historii jego rodziny wie niewiele. Szukając przyczyny gwałtownych i agresywnych zachowań chłopca, odkrywa szokującą prawdę…

  • Jakie metody stosowała Cathy, aby dotrzeć do Reece’a?
  • Jakie tajemnice łączyły chłopca z matką?”

 

Jak zwykle jestem zaintrygowana samym opisem książek Cathy Glass i już nie mogę się doczekać, kiedy nastąpi „kolej” na tą książkę ;)

Jestem ciekawa czy ktoś z Was już ją czytał? :)

Za to kolejny tom, który pojawi się za dwa tygodnie jakoś mnie nie zachwyca. Nie czytałam jeszcze dokładnie o czym książka będzie, ale jedno zdanie w informacji od Wydawnictwa na temat kolejnego tomu jakoś nie przyciągnęło mojej uwagi. Kolejny tom to:

Rio Hogarty„Serce tak wielkie”

 

Jak zawsze zapraszam Was też na mojego  twittera: @molewksiazkach  

 

Pozdrawiam

Mole w książkach

 

2 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 27! do kupienia w kioskach

  1. w moich kioskach w krakowie nie moge kupic tego tomu. zaden kiosk ich nie otrzymal. a jak dzwonie do wydawnictwa to caly czas jest telefon zajety. co zrobic?

    • Jeżeli nie udało Ci się dostać w kiosku to proponuję allegro :) Można tam kupić ten tom nawet zafoliowany :) Kosztuje tyle samo co w kiosku + koszt przesyłki :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.