Witajcie!

 

Lepiej późno niż wcale…. jak wspominałam coraz gorzej u mnie z dostępnością książek z kolekcji Historie Prawdziwe, więc po dwóch dniach biegania do kiosku w poszukiwaniu nowego tomu zamówiłam w końcu tom 31 z allegro i jeżeli kolejnego tomu również nie uda mi się dostać na miejscu to po prostu będę je zamawiała…

 

Clare Campbell„Hostessa w Tokio”

 

IMG_5196

 

IMG_5197

 

„Carita Ridgway i Lucie Blackman przyjechały do Japonii, by pracować jako hostessy w barze. Miały nadzieję na szybki zarobek, a przy okazji dobrą zabawę w dzielnicy Tokio słynącej z szalonego nocnego życia. Ich praca nie miała nic wspólnego z seksem za pieniądze- zabawiały klientów rozmową i wychodziły z nimi od czasu do czasu na spotkania. Sądziły, że są bezpieczne. Ich losy zostały przypieczętowane, kiedy zgodziły się na spotkanie sam na sam z niejakim Jojim Obarą, tajemniczym biznesmenem koreańskiego pochodzenia.

  • Do jakich metod uciekał się Obara?
  • O co oskarżyła go policja?
  • Co odkryła autorka, zgłębiając tę kontrowersyjną sprawę?”

 

Historia wydaje mi się znajoma i nie wiem czy kiedyś nie czytałam czegoś podobnego, ale zupełnie nie mogę teraz nic skojarzyć…

 

Już w środę kolejny tom 32:

Cathy Glass „Najsmutniejsze dziecko”

 

Też macie takie problemy z dostaniem tych książek u siebie w kiosku? :( Robi się coraz gorzej… 

 

Pozdrawiam!

Mole w książkach

6 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 31!

  1. Ja na szczęście nie mam problemu z dostępem do książek, bo je prenumeruję. Jednak widzę, że u mnie w kioskach już też nigdzie ich nie ma. Ale pojawiają się w Empiku, więc jeśli masz ten sklep gdzieś blisko to może tam uda Ci się kupować kolejne tomy?

    • Jest to jakieś wyjście :) Pewnie poproszę o takie rozwiązanie Panią w kiosku chociaż tym razem książkę dostałam bez problemu :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.