Witajcie!

 

Coraz ciężej ze zdobyciem kolejnych tomów kolekcji, ale udało mi się :) Nowy tom kupiłam, mimo że jak już pisałam ostatnio książkę tą już przeczytałam a jej recenzję znajdziecie na blogu: http://molewksiazkach.pl/literatura-faktu/becky-vicks-opowiesci-dubajskie/

 

Becky Wicks„Opowieści dubajskie”

 

IMG_5207

 

IMG_5208

 

„Kiedy Becky Wicks wyjeżdża do Dubaju jako korespondentka brytyjskiego wydawnictwa dochodzi do zderzenia kultur. Rozrywkowa singielka, przyzwyczajona do swobodnej i beztroskiej atmosfery Londynu, zostaje rzucona w wir jednego z najbardziej egzotycznych miast świata. Dla Becky Dubaj to przede wszystkim złoty piasek, palące słońce i wszechobecny luksus… Zobaczyła jednak, że pod płaszczykiem blichtru to miasto kryje w sobie zaskakujące pułapki.

 • Jak wyzwolona Europejka poradzi sobie w świcie nieustanych zakazów, ograniczeń i nierówności społecznych?
 • W jaki sposób zderzenie z kulturą arabską wpłynie na życie Becky i jej poglądy?
 • Czy dziewczynie bez problemu uda się wrócić do Londynu? „

 

Jak przejdziecie do mojej recenzji z linka powyżej to dowiecie się dlaczego nie warto sięgać po tą książkę… a czemu ją kupiłam? żeby kolekcja była pełna ;) i żeby przeczytała ją moja Mama bo wiadomo jak to bywa jednemu może się coś podobać a innemu nie ;) A Wam podobała się książka?

 

Następny tom:

Torey L. Hayden„Milczący chłopiec” 

 

Pozdrawiam! 

Mole w książkach

2 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 35!

 1. Opowieści jeszcze nie czytałam, więc nie mogę nic na ich temat powiedzieć. Aktualnie czytam „Najsmutniejsze dziecko” i muszę powiedzieć, że Cathy, jak zawsze mnie nie zawodzi.
  Bardzo się cieszę, że kolejna będzie znowu książka Torey – mam nadzieję, że w kolekcji pojawią się wszystkie jej książki.

  Korzystając z okazji chciałam Ci serdecznie pogratulować narodzin córci! Zdrówka dla Ciebie i dla maleństwa. :)

  • Dziękujemy bardzo!

   Najsmutniejsze dziecko też już przeczytałam jakiś czas temu i podobnie jak Ty Cathy Glass mnie nie zawiodła mimo, że wolałabym żeby historie przez nią opowiedziane były fikcją literacką :(
   Na książkę Torey czekam i mam nadzieję, że będzie ich w kolekcji jak najwięcej bo autorkę bardzo polubiłam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.