Witajcie!

 

Kolejny tom Hachette dostępny od środy. Mam nadzieję, że podobnie jak ja jeszcze udaje Wam się znaleźć te książki w Waszych kioskach!

Tym razem książka fantastycznej autorki- mam nadzieję, że będzie równie dobra jak pozostałe :)

Torey L. Hayden„Milczący chłopiec”

 

IMG_5229

 

IMG_5231

 

” Piętnastoletni Kevin przejawia dziwne jak na jego wiek zachowanie:

nie mówi, ukrywa się pod stołem, boi się też wody i nie chce się kąpać ani przebierać. Pracownicy ośrodka, w którym przebywa są bezsilni- nie potrafią przebić muru i porozumieć się z chłopcem, postanawiają więc zatrudnić w tym celu specjalistę. Dla Torey to zadanie okaże się nie lada wyzwaniem, lecz także fascynującym studium psychologii dziecięcej.

  • W jaki sposób Torey uda się dotrzeć do Kevina i przełamać barierę milczenia?
  • Co wydarzyło się w życiu chłopca, że tak bardzo się zamknął i zupełnie odciął od otoczenia?”

 

Jestem bardzo ciekawa tej książki i jak tylko nadrobię zaległości (zatrzymałam się na 30 tomie :/) to pochłonę ją z przyjemnością :) Moja Córeczka na szczęście (nie zapeszając) jest bardzo grzeczna i pozwala mi na chwilę czytania każdego dnia :) Powoli wracam do normalnego rytmu :) Bądźcie cierpliwi, zapas recenzji dla Was jest :)

 

Kolejny tom za 9 dni:

Carol Lee „Ważniejsza niż śmierć”

 

Pozdrawiam!

Mole w książkach

2 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 36!

  1. Bardzo jestem ciekawa ten książki! A niestety pojawi się na mojej półce dopiero po świętach (a może nawet tuż po nowym roku). Czasem trochę się niecierpliwię czekając na przesyłkę – zwłaszcza, gdy ma się w niej znaleźć taka fantastyczna książka. Rozpoczynając przygodę z prenumeratą miałam nadzieję, że będę otrzymywała książki z wyprzedzeniem, no ale trudno – za to nie mam najmniejszych kłopotów z dostępnością.

    • Ja też byłam przekonana, że osoby które zdecydują się na prenumeratę będą miały książki u siebie wcześniej niż pojawiają się one w kiosku! Jednak tak jak piszesz przynajmniej nie masz problemów z dostępnością- coś za coś ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.