Witajcie!

 

Wiele spraw się nałożyło, że nie miałam chwili na dodanie posta z nową książką Hachette! Dlatego dzisiaj tom 39, a jutro kolejny o ile uda mi się go dostać dzisiaj w moim kiosku i moja Córeczka pozwoli mi na chwilę wolnego czasu ;)

 

Zohre Esmaeli„Moja nowa wolność”

 

IMG_5461

IMG_5462

 

” Zohre ma 13 lat, gdy jej rodzina ucieka z Afganistanu przed terrorem Talibów postanawiają osiedlić się w Niemczech, jednak dziewczyna wcale nie czuje się wolna. Rodzice zabraniają jej wszystkiego, nie może nawet korzystać z internetu. Tuż przed 17 urodzinami Zohre dostaje propozycję od agencji modelek i przyjmuje ją wbrew zasadzie, że afgańska dziewczyna nie może być fotografowana. Ponownie musi więc uciekać, tym razem przed niebezpieczeństwem grożącym jej z rąk własnych braci.

  • Czy autorce uda się uciec przed prześladowaniami i rozpocząć nowe życie jako wolna kobieta?
  • Czy Zohre będzie w stanie pogodzić dwa przeciwieństwa: wolność i szacunek dla tradycji, czy jednak będzie musiała z czegoś zrezygnować?
  • Czy rodzina ostatecznie odwróci się od Zohre?”

 

Bardzo lubię taką tematykę i na pewno z przyjemnością sięgnę po tą książkę :D Jestem na etapie nadrabiania zaległości jak tylko moja Córeczka idzie spać staram się coś nadrobić w czytaniu. Jestem na etapie książki „Cudze dzieci”, którą czyta się fantastycznie!

Niebawem też nowości w mojej biblioteczce …. oby starczyło mi na to wszystko czasu ;) Póki co lecę czytać, bo maleństwo śpi i trzeba wykorzystać taką okazję ;)

Pochwalcie się co teraz czytacie? :)

 

Od wczoraj w kioskach powinien być tom 40:

Torey L. Hayden„Jeszcze jedno dziecko”

Bardzo się cieszę, że to kolejna książka Torey!

 

Mam nadzieję, że do jutra! 

 

Pozdrawiam! 

Mole w książkach

 

 

4 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Hachette – tom 39!

  1. Kolejna książka Torey to świetna nowina :)

    Ja aktualnie męczę „Opowieści Dubajskie” – dawno nie czytałam tak słabej książki. I nie chodzi mi wcale o treść, ale o przekaz – jest po prostu straszny…

    Ps. Pojawiła się nowa książka Cathy Glass (będzie w Biedronce) – mam nadzieję, że zostanie ujęta w kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.