Witajcie!
 

Ci z Was którzy mają dzieci na pewno wybaczą mi małe opóźnienia- kiedy dziecko choruje wszystko schodzi na drugi plan… Pogoda nie zachęca.. nie … nie należę do osób, które narzekają na pogodę, ale dlaczego musi być albo 35st albo 12?  Jakby choć raz nie mogło być np 25 przez dłuższy czas ;)

 

 

Wracając do tematu tom 56:

 

 

Nikki Stern„Dwa oblicza pani domu”

 

IMG_5211

 

IMG_5212

 

„Nikki Stern pozornie wiedzie zwyczajne, nudne życie gospodyni domowej z trójką dzieci. W rzeczywistości jednak, za namową własnego męża, zostaje wciągnięta w

świat biznesu erotycznego, stając się gwiazdą filmów dla dorosłych w Australii. W tych niezwykłych wspomnieniach autorka szczerze rozlicza się z przeszłością zdradzając czytelnikom swoje największe sekrety.

 

  • Jak Nikki radziła sobie z krytyką i kwestionowaniem jej moralności jako matki?
  • Czy dzieci Nikki i Paula kiedykolwiek się dowiedziały, czym tak naprawdę zajmowali się ich rodzice?
  • Czy wspólne występowanie w filmach erotycznych miało wpływ na prywatne relacje pary?”

 

 

Jakoś niespecjalnie interesuje mnie ten temat, ale nie będę z góry oceniała książki po okładce i mam nadzieję, że kiedy po nią sięgnę to spędzę miło czas… Oby nie okazała się infantylnym porno…

 

Niebawem kolejny tom 57:

Diane i Bernie Lierow oraz Kay West„Nasza Dani”

 

A już jutro mam zamiar skorzystać z przywileju obecności obojga rodziców w domu i liczę, że moja Córeczka pozwoli mi napisać o książce, która okazała się dla mnie OGROMNYM zaskoczeniem! W życiu bym po nią nie sięgnęła gdyby nie polecanie jej wszędzie…. Ale o tym już jutro :)

 

 

Pozdrawiam!

 

Mole w książkach.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.