Hej Kochani!

 

Dla wszystkich zainteresowanych daję znać, że w kioskach można już dostać kolejną książkę z serii Historie Prawdziwe i tom 7 to:

 Saira Ahmed – „Zhańbiona”

IMG_4352

IMG_4353

„Moja rodzina zniszczyła mi życie. Nie miałam nic oprócz własnego ciała, które sprzedawałam na ulicy, by przeżyć. Oddawałam się mężczyznom za pieniądze. Gdyby bliscy wiedzieli, jak bardzo ich zhańbiłam, zabiliby mnie bez wahania”.

Zmuszona do małżeństwa, zdradzona przez rodzinę tonąca w długach, zaczęła zarabiać jako prostytutka – oto historia młodej Pakistanki – Sairy.

Matka Sairy zawsze uważała ją za brzydką, grubą i nie znosiła jej zbyt ciemnego koloru skóry. Gdy córka miała 17 lat, wydała ją za starszego od niej mężczyznę, który źle ją traktował. Dziewczynie udało się uciec od męża. By móc spłacić rodzinne długi, zaczęła pracować jako prostytutka. Ciemny kolor skóry oraz obfity biust stały się jej atutami. Pewnego dnia życie Sairy nagle się zmienia…”

 

Bardzo lubię takie historię i mimo, że za książki z tej serii jeszcze się nie wzięłam to pokładam w nich ogromne nadzieje :)

Kolejną książkę kupię na pewno, bo będzie to książka Cathy Glass – „Kobieta bez przeszłości”. Uwielbiam książki tej autorki i biorę je w ciemno :)

Tom 8 z tego co się orientuję ma się pojawić 30.10

 

Pozdrawiam

Mole w książkach :]

4 komentarzy na temat “Historie Prawdziwe Wydawnictwo Hachette Tom 7 już w kioskach :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.