Hej :)

Z małym opóźnieniem, ale jednak postanowiłam dać Wam „cynk”, że jeszcze są (przynajmniej w moim mieście) kolejne dwie części serii Historie Prawdziwe. O pierwszych dwóch książkach i zasadach prenumeraty możecie poczytać tu klik

Tym razem jak to zwykle bywa cena podskoczyła na 24,99zł, ale za dwie książki to nadal nie jest źle :)

IMG_4160

Myślę, że warto kupić:

Cathy Glass – „Skrzywdzona”

FANTASTYCZNA! Kupiłam mimo, że już dawno ją czytałam. Jednak jest to tak mocna i tak dobra książka, że z przyjemnością sięgnę po nią jeszcze raz! Może nawet zrecenzuję. Na pewno od razu przekażę mojej Mamie, bo książka jest warta przeczytania! Bardzo zapadła mi w pamięci i ze wszystkich książek Cathy Glass ta jest zdecydowanie najbardziej wstrząsająca.

„Mała Jodie jest pełnym agresji dzieckiem, niechcianym i przekazywanym do kolejnych rodzin zastępczych. Jej ostatnią nadzieją jest Cathy Glass, pracownica opieki społecznej. Kobieta, poznając dziewczynkę, powoli odkrywa wstrząsającą historię dziecka skrzywdzonego przez swych najbliższych. Prawdziwa i bardzo trudna historia, po której nie pozostaje się obojętnym”

Laura Walsh – „Wstyd”

„Laura Walsh to kobieta po przejściach. Śmierć najmłodszej córki była dla niej prawdziwym ciosem; nigdy się z nia nie pogodziła. To wtedy zaczęła staczać się po równi pochyłej. Alkoholizm… lekomania… co jeszcze może ja spotkać? Czy upadek jest ostateczny?”

 

Tej drugiej w ogóle nie znam i nie słyszałam o niej, ale na pewno przeczytam i dam Wam znać :)

 

Postaram się też dać znać, jak pojawią się kolejne książki z tej serii :)

 

Skusiłyście się na kolejną „paczkę” książek od Hachette? Nie wiem czy kupię kolejne… wszystko będzie oczywiście zależało od ceny :)

Zapraszam też do zakładki SPRZEDAM/WYMIENIĘ na górze strony :)

Pozdrawiam!
Mole w książkach :]

2 komentarzy na temat “Kolejne książki z serii Historie Prawdziwe Wydawnictwa Hachette 24,99zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.