Witajcie!

 

Po ostatniej delikatnie mówiąc negatywnej opinii i wielkim rozczarowaniu książką „Magia sprzątania” przyszedł czas na same ochy i achy ale o tym za chwilę ;)

 

 

Tytuł: Hopeless

Autor: Colleen Hoover

Stron: 380

Wydawnictwo: Otwarte

IMG_5412

„Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.
To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.”

 

Po fantastycznej książce, jaką była „Maybe someday” nie mogło być inaczej… „Hopeless” jest fenomenalną książka! Mimo, że nie jestem fanką tego gatunku, nie mogłam się oderwać.

 

Fantastycznie napisana, cudowna historia, całość idealnie dozowana. To najlepiej spędzony czas i jeżeli ktokolwiek z Was sięgnie po tą książkę to będzie to bardzo udany wieczór! Dlaczego jeden? Dlatego, że najzwyczajniej w świecie nie będziecie mogli się od niej oderwać! Sama bym tego nie robiła, gdyby nie moja niespełna roczna córeczka próbująca wgryzać się w każdą stronę i mająca ogromną ochotę „poczytać” każdy fragment tej cudownej książki jak przystało na niemowlę ;)

 

Jeżeli myślicie, że to kolejna ckliwa historyjka niczym z Harlequin’a to jesteście w błędzie! Wydawało mi się, że nie można tak realistycznie ubrać w słowa uczucia między dwojgiem ludzi, emocji jakie pojawiają się na każdym kroku… bólu, radości, rozczarowania, strachu… Przeżywałam każde jedno wydarzenie jakbym brała w nim udział, jakby mnie dotyczyło… jakbym tam była…. obok Sky.. obok Deana… Byłam obok nich na każdym etapie poznawania prawdy…

 

Musicie poznać ją sami, bo nie mam zamiaru zdradzić Wam ani jednego zdania tej cudownej historii!

 

Pierwsze co zaraz zrobię to poszukam co jeszcze napisała Colleen Hoover i sięgnę po to w ciemno!

 

Znacie inne książki autorki oprócz „Maybe someday” i „Hopeless”?

 

Moja ocena:

 

10/10

 

Pozdrawiam!

 

Mole w książkach

5 komentarzy na temat “Collen Hoover – Hopeless

  1. Nie czytałam nic tej pisarki i na razie nie mam zamiaru tego zmieniać, choć ma wielu zwolenników swojej twórczości.

  2. Sporo o niej czytałam, ale nie mogę się przekonać do czegoś tak… popularnego, może kiedyś :)

    kultusarnie.blogspot.com

  3. Faktycznie książka „hopeless” jest naprawdę fantastyczna :)
    Co do innych powieści tej autorki to mogę polecić „pułapkę uczuć” oraz 2 część „nieprzekraczalna granica” jak i 3, która niedawno pojawiła się w sprzedaży „ta dziewczyna”. Przecudowna historia,od której nie można się oderwać! Pozdrawiam! :)

    http://wiatjwswicieksiazkowcow.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.