Witajcie!

 

Zgodnie z obietnicą jest druga część, ale w niej tylko dwie książki ;) Myślę, że to właśnie od nich zacznę realizować czytanie moich stosików, bo strasznie mnie do nich ciągnie :D

 

IMG_5410

 

Po moim ogromnym zaskoczeniu, jakie ogarnęło mnie po przeczytaniu „Maybe someday” (recenzja na blogu) musiałam mieć kolejną książkę Collen Hoover!:

 

IMG_5412

 

„Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.
To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że zna ją lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia.”

 

Ostatnimi czasy postanowiłam dążyć do minimalizmu… uwielbiam porządek, lubię mieć czysto i bardzo często wywalam różne rzeczy- oczywiście zbędne w moim domu. Liczę na to, że książka wniesie coś nowego, może znajdę w niej jakąś nową metodę porządkowania, która sprawdzi się i u mnie :)

 

IMG_5411

 

„Zmień swoje życie, ulegając magii porządkowania!

Dzięki rewolucyjnej metodzie KonMari możesz pozbyć się raz na zawsze bałaganu i natłoku rzeczy. Czołowa japońska ekspertka od sprzątania – Marie Kondo – pomoże ci  osiągnąć stan trwałego ładu. Kluczem do sukcesu jest porządkowanie w prawidłowej kolejności oraz zatrzymanie gtylko tych rzeczy, które kochasz. To wszystko powinno odbyć sie szybko i za jednym razem. Potem przez resztę życia jedynym zadaniem będzie dokonywanie wyboru. 

Metoda KonMari pomaga przemienić nie tylko przestrzeń mieszkalną , ale i całe życie: nabrać pewności siebie, osiągnąć sukcesy zawodowe oraz zyskać motywację i zapał do zbudowania życia, jakiego się pragnie.

Lektura „Magii sprzątania” da ci odwagę do zmiany tych sfer życia, które nie przynoszą ci zadowolenia: zakonczenia toksycznego związku, uwolnienia się od lęku przed nieznanym albo po prostu pozbycia się kilku kilogramów. „

 

Czytaliście? 

 

Jestem bardzo ciekawa Hopeless- mam nadzieję, że mnie nie rozczaruje… 

 

Pozdrawiam!

Mole w książkach

14 komentarzy na temat “Nowe na mojej półce #2

  1. Nie czytałam żadnej z tych książek,dlatego z niecierpliwością oczekuję recenzji:)

  2. Mam na półce „Hopeless”, dlatego z pewnością kiedyś przeczytam… „Magia sprzątania” nie do końca mnie ciekawi ;) Udanej lektury i pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.